O FIRMIE

Specjalnie dla Państwa wyszukamy i sprowadzimy z zagranicy samochód do 10.000 zł. Wszystkie sprowadzana przez nas samochody są po opłatach celno skarbowych, przygotowane do rejestracji. Kupujący zwolniony jest także z opłaty skarbowej 2%.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży samochodów. Nasz sukces związany jest nie tylko z doświadczeniem, ale również z posiadaną ogromną wiedzą na temat samochodów. Jesteśmy w stanie doradzić Państwu w wyborze odpowiedniego auta – podpowiemy, na jakie rozwiązania warto postawić, które będą idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i oczekiwań, a z których możecie, ale nie musicie rezygnować.

Stawiamy na Państwa zadowolenie! Nasze usługi w pełni dopasowujemy do Państwa potrzeb – zrobimy wszystko, by mogli się cieszyć Państwo bezpieczną, ale również komfortową jazdą.
Tani samochód, maksimum zadowolenia!

Kup z nami samochód do 10.000 złotych! Wybierz spośród dostępnych aut w naszym salonie lub zamów model zgodnie z Twoimi osobistymi preferencjami. Możesz także skorzystać z naszego doświadczenia. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze samochodu odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Zadowolenie naszego Klienta to dla nas priorytet, dlatego też u nas wszelkie formalności ograniczyliśmy do absolutnego minimum! Sprawdź nas!ZADZWOŃ


Szymon 517116072

Kacper 517116137TANIO

SZYBKO

BEZPIECZNIE

PEWNIE

autado10.pl