FINANSOWANIE

Potrzebujesz gotówki na samochód, który u nas znalazłeś lub który mamy dla Ciebie sprowadzić? Wszystkie formalności załatwisz u nas na miejscu. Dokładamy wszelkich starań, aby cały proces był jak najprostszy i najszybszy. Wszystko po to, aby zapewnić Państwu pełne zadowolenie. Współpracujemy z różnymi bankami i instytucjami finansowymi, dzięki czemu będziesz mógł wybrać najkorzystniejszą ofertę.

Co należy zrobić?

Sprawa jest bardzo prosta. Wybierasz samochód w naszym salonie bądź za pomocą strony internetowej i kontaktujesz się z nami! Zachęcemy do tego, by nas odwiedzić i sprawdzić auto osobiście. Dzięki temu Twoja ostateczna decyzja będzie przemyślana. Jeśli już będziesz pewny i zdecydowany, to w ciągu kilkunastu minut przygotujemy dla Ciebie ofertę, dopasowaną do Twoich indywidualnych możliwości finansowych! Po naszej stronie są także wszystkie formalności związane z przygotowaniem wniosku kredytowego. Jeszcze tylko szybka akceptacja wniosku przez bank i możemy przygotować dla Ciebie umowę.

Możesz cieszyć się nowym autem już dziś!
Tani samochód, maksimum zadowolenia!

Kup z nami samochód do 10.000 złotych! Wybierz spośród dostępnych aut w naszym salonie lub zamów model zgodnie z Twoimi osobistymi preferencjami. Możesz także skorzystać z naszego doświadczenia. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze samochodu odpowiedniego do Twoich potrzeb.

Zadowolenie naszego Klienta to dla nas priorytet, dlatego też u nas wszelkie formalności ograniczyliśmy do absolutnego minimum! Sprawdź nas!ZADZWOŃ


Szymon 517116072

Kacper 517116137TANIO

SZYBKO

BEZPIECZNIE

PEWNIE

autado10.pl